Telefon
WhatsApp
Şenbayrak Oto Değerlendirme
Araç Kiralama

Araç Kiralama

1981 yılında kurucumuz Sayın Adnan Şenbayrak tarafından faaliyetine başlayan Şenbayrak Grup; Yönetim kurulu başkan vekili Sayın Ayhan Şenbayrak ile Akaryakıt İstasyonu (Türkiye genelinde toptan akaryakıt satışı) ,Otomotiv, Filo Kiralama, Servis, Sigorta Market, Turizm, Toptan yedek parça ve Geos Araç takip sistemlerinin Türkiye distribütörlüğü ile yoluna devam etmektedir.

 Kurumsal müşterilere operasyonel kiralama hizmeti  veren firmamız, mevcut potansiyelini geliştirerek, daha fazla müşteriye hizmet vermek için günlük araç kiralama hizmetini de siz müşterilerine sunmuştur.

Kurulduğumuz ilk günden beri her zaman ilk önceliğimiz olan koşulsuz müşteri memnuniyeti sistemini kusursuz olarak uygulayan Şenbayrak Filo Kiralama, operasyonel kiralamada bir çok kurumsal firmanın çözüm ortagı olmuştur.

Şenbayrak Filo Kiralama, kiralama sektöründeki saygın firmalar arasındaki yerini 1 araç ile 1000 araç kiralayan arasında hiçbir fark gözetmeden aynı kaliteli ve güvenilir hizmeti vermesine, bizimle aynı görüş ve düşünceyi paylaşan profesyonel çalışma arkadaşlarına ve 7/24 özveriyle hizmet veren profesyonel Şenbayrak Filo Kiralama teknik ekibine borçludur.

Araç parkının %95'ini filo olarak kurumsal firmalara kiralayan Şenbayrak Filo Kiralama, giderek artan araç sayısıyla müşterileri için hızlı çözümler üretmeye devam etmektedir.

https://www.senbayrakrentacar.com/